Budha náramok - ametyst Kód: BNA

€9,50
Skladom
Môžeme doručiť do: 24.10.2017

Budha náramok - ametyst

Podrobný popis

Budha náramok vyrobený z ametystu. Náramok zložený z 21 kusov 8mm guličiek + guru gulička. Balený s popisom. Náramok je navlečený na pevnej gumičke.

Popis kameňa
Ametyst je mimoriadne silný kameň s obrovskou ochrannou silo, obdarený vysoko spirituálnymi vibráciami.

Vplyv na dušu a ducha
Bráni nositeľa pred psychickými útokmi, pretože ich energiu premieňa na lásku. Je blahodárny na myseľ, ktorú dokáže ukludniť a povzbudiť. Priaznivo pôsobí na schopnosť rozhodovania, posilňuje zdravé racionálne uvažovanie človeka.
Ametyst je jedným z najspirituálnejších kameňov. Prináša božskú lásku, ponúka nazretie do skutočnej podstaty človeka, povzbudzuje k nezištnosti a duchovnej múdrosti. Otvára cestu pre rozvoj intuície a podporuje telesné vlohy. Je veľmi vhodný pre meditácie a veštenie. Ametyst možno umiestniť na tretie oko, aby povzdudil jeho činnosť. Pokiaľ u seba máte ametyst počas spánku, môžete sa dočkať zážitkov spojených s pobytom mimo tela. Premieňa nižšie energie na vyššie vibrácie duchovnej a éterickej ríše.
Na najjemnejšej úrovni udržuje ametyst rovnováhu medzi telesným, duševným a emocionálnym telom, a súčasne zaisťuje ich prepojenie. Čistí auru. Podnecuje činnosť krčnej a korunnej čakry.
Ametyst dokáže stabilizovať duševný stav, no nemal by sa používať v prípadoch paranoje alebo schizofrénie.

Vplyv na fyzické telo
Ametyst podnecuje produkciu hormónov. Vylaďuje systém žliaz s vnútornou sekréciou a metabolizmus. Posilňuje vylučovacie orgány a imunitný systém. Blahodárne pôsobí na črevá, kde reguluje stav črevnej flóry, odstraňuje parazity a zlepšuje vstrebávanie vody. Zmierňuje bolesť hlavy a uvoľňuje napätie. Lieči nespavosť a zaisťuje kľudný spánok.

Umiestnenie
Môže sa prikladať a nosiť podľa potreby, hlavne pokiaľ ide o súčasť šperku. Pokiaľ sa nosí na krku, mal by spočívať na srdci. V prípade nespavosti položiť pod vankúš. Geódy alebo zrastlice sa môžu postaviť voľne do priestoru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: